ŽAIDŽIU IR EKSPERIMENTUOJU RUDENĮ

2022 m. nuo spalio 10 d. iki lapkričio 11 d. Rukainių ikimokyklinio ugdymo skyriaus Zuikučių grupės ugdytiniai dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus kūrybiniame vaikų projekte Žaidžiu ir eksperimentuoju rudenį. Šių užsiėmimų metu ikimokyklinukai plėtojo savo žinias apie rudenį, lavino saviraišką, fantaziją, kūrė ir eksperimentavo bei ugdėsi pagarbą gamtai ir viskam, kas joje gyva. Projekto tikslas – ugdyti vaikų meninę raišką, kūrybinius gebėjimus. Dalyvaudami projekte skatinome vaikų poreikį domėtis, pažinti, atrasti supantį pasaulį, lavinome įgūdžius bei suteikėme kuo daugiau gerų, džiugių emocijų, o mokytojai dalinosi savo gerąja patirtimi ir plėtojo bendradarbiavimą tarp šalies ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų.

IU mokytoja Kristina Blaževičienė