Neformalusis švietimas

Neformaliojo vaikų švietimo paskirtis – tenkinti mokinių pažinimo, ugdymosi ir saviraiškos poreikius, padėti jiems tapti aktyviais visuomenės nariais.

Gimnazijos neformaliojo švietimo grupės

Pagal ugdymo planą:

Rukainių gimnazijos 2023-2024 m. m. neformaliojo švietimo užsiėmimų tvarkaraštis

(informacija tikslinama)

Gimnazijos neformaliojo vaikų švietimo grupių (būrelių) tvarkaraštis

(Informacija tikslinama)

Robotika

Robotika – tai mokslas apie robotus ir išmaniąją techniką, kuri jau dabar keičia žmonijos veidą. Šiandien robotai vis dažniau naudojami kasdieniniame gyvenime ir jau nebėra srities, kur nebūtų bandomi ar naudojami robotai.

Robotikos užsiėmimų metu iš Lego dalių ir programuojamo kompiuterizuoto bloko bei varikliukų konstruojami įvairūs robotai, kurie pusmečio pabaigoje kaunasi tarpusavyje skirtingose kovose. Vaikai užsiėmimų metu pasiskirsto vaidmenimis (komandose būna po 4-6 mokinius). Vieni tampa konstruktoriais, kiti – inžinieriais, treti – programinės įrangos kūrėjais ir pritaikytojais būsimiems projektuojamiems robotams. Būsimi robotai-kovotojai konstruojami visiškai nevaržant jaunųjų konstruktorių fantazijos, leidžiant klysti bei mokytis iš savo klaidų.

Sveikatingumo užsiėmimai „Sveikam kūne – sveika siela”

Informacija apie būrelį

Neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) programos

Siekiant sudaryti sąlygas mokinių kūrybiškumo ir saviraiškos poreikiams tenkinti bei padidinti neformaliojo vaikų švietimo paslaugų prieinamumą, savivaldybėje įgyvendinamas projektas „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra”, leidžiantis mokiniams papildomai rinktis neformaliojo vaikų švietimo veiklas ir gauti 15–20 Eur per mėnesį kompensaciją lankomam būreliui, o vidutinius, didelius ir labai didelius specialiuosius ugdymosi poreikius turintiems mokiniams skiriami 2 NVŠ krepšeliai per mėnesį (30–40 Eur) .

Gimnazijos patalpose vykdomos Neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) programos

Karate užsiėmimai

Užsiėmimų tvarkaraštis (Informacija tikslinama)

Vilniaus rajono savivaldybėje vykdomų Neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) programų pagal projektą „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra” SĄRAŠAS

Be to, gimnazijoje visi mokiniai gali pasinaudoti Kultūros paso paslauga (12 Eur vienam mokiniui per metus) kultūros pažinimo įpročiams ugdyti bei kultūros patirčiai plėsti.

Kultūros pasas

Daugiau informacijos apie neformalųjį vaikų švietimą →

Neformaliojo vaikų švietimo koncepcija

Atnaujinta 2023-10-20