NETRADICINĖ PILIETIŠKUMO PAMOKA

Nuo 1918 metų lapkričio 23-ioji laikoma oficialia Lietuvos kariuomenės atkūrimo diena. Prieš 104 metus tuometis Ministras pirmininkas Augustinas Voldemaras pasirašė įsakymą, kuriuo pradėtos formuoti šalies reguliariosios pajėgos. Mūsų gimnazijos IIG klasės mokiniai lanko modulį Nacionalinis saugumas ir krašto gynyba, todėl paminėjo šią svarbią dieną. Per pilietiškumo pagrindų pamoką kūrė plakatus, skirtus Lietuvos kariuomenės dienai, dalyvavo viktorinoje Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę, kurios metu pasitikrino savo žinias. Istorijos mokytoja Rasa Jachimovičienė priminė mokiniams Lietuvos kariuomenės reikšmę svarbiausiuose Lietuvos istorijos įvykiuose, paaiškino, kodėl jaunajam Lietuvos piliečiui svarbus patriotiškumas, pilietiškumas, meilė savo šaliai.

Rasa Jachimovičienė