PRZEDSTAWIENIE „PCHŁA SZACHRAJKA”

23 kwietnia uczniowie klas początkowych naszego gimnazjum mieli możliwość wyjechać do Domu Kultury Polskiej, aby obejrzeć przedstawienie „Pchła Szachrajka“ w wykonaniu aktorów Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego z Płocka.

To nie jest nasz pierwszy wyjazd teatralny, podczas którego przeżywamy wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, niezapomniane chwile. I tym razem zachwycaliśmy się niezwykłą grą, profesjonalizmem i kreatywnością aktorów. Urzekła nas nadzwyczajna scenografia oraz muzyka. Nie zabrakło także niespodzianek takich jak rozpryski wodą na widowni, a to błyszczących fajerwerków lub też latających ogromnych piłek, które dzieci chętnie i z hazardem odbijały. Aktorzy potrafili rozkochać w sobie widownię i naprawdę świetnie się z nią bawić. Dziękujemy pracownikom DKP za organizację takich imprez.

Nauczycielki klas początkowych