Projekto „Pažink valstybę“ baigiamasis renginys

Gruodžio 20 dieną Tuskulėnų rimties memorialiniame komplekse įvyko baigiamasis renginys, skirtas nacionaliniam projektui „Pažink valstybę“. Projekto finišą pasiekė 97 mokyklos iš visos Lietuvos, taip pat ir Vilniaus r. Rukainių gimnazija. Renginyje projekto „Pažink valstybę“ dalyvavusių mokyklų mokytojai ir valstybės institucijų atstovai aptarė projekto įgyvendinimo rezultatus ir patirtis, dalijosi pilietiškumo ugdymo stiprinimo mokyklose galimybėmis. Vilniaus Balio Dvariono  muzikos mokyklos mokytoja ir mokiniai skyrė muzikinę dovaną, o Ugdymo plėtotės centro atstovai įteikė projekto dalyviams padėkas ir A. Anušausko knygą „Aš esu Vanagas“. Projektinės veiklos buvo prasmingos, skatino mokinių bendravimo įgūdžius, stiprino pilietiškumą ir supratimą, kas yra valstybė. Tikimės projekte dalyvauti ir kitais metais.

Istorijos mokytoja Rasa Jachimovičienė