Kalėdinių dekoracijų paroda

Kalėdos – tai stebuklų metas,

Kai žvaigždės pildo troškimus,

Kai norai būna mums pavaldūs,

Ir džiaugsmas užgožia vargus.

Vilniaus r. Rukainių gimnazijos II aukšto fojė vyksta Kalėdinių dekoracijų paroda. Priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai ir 1-4 klasių mokiniai namie su savo tėveliais gamino kalėdines dekoracijas: vainikus, stilizuotas eglutes, puokštes. Kviečiame Rukainių bendruomenę ir svečius ateiti į gimnaziją ir pasigrožėti paroda.  Taip siekiama sukurti kalėdinę nuotaiką ir išliekamąją vertę kiekvieno širdyse. Juk Kalėdos  – tai laikas, kai visa šeima vėl susirenka kartu, metas džiaugtis, dalintis ir atleisti. Vilniaus r. Rukainių gimnazijos kolektyvas sveikina visus su Šv. Kalėdomis, šiltai apkabina ir linki daug laimės bei džiaugsmo. Stebuklinga Kalėdų dvasia tepripildo širdis šiluma ir meile. Gražių švenčių!

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Nijolia Balcevič