PREVENCINIAI MOKYMAI „LYČIŲ LYGYBĖS IR TOLERANCIJOS SKATINIMAS”

Nuo 2019 m. mūsų gimnazija dalyvauja Vilniaus rajono savivaldybės organizuojamame projekte Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus rajone. Tai yra kelių paskaitų, skirtų sveikos gyvensenos prevencijai, ciklas.
Spalio 13 d. IG-IIIG klasių mokiniai dalyvavo prevenciniuose mokymuose Lyčių lygybės ir tolerancijos skatinimas, kurių metu psichologė – psichoterapeutė Elnora Jachjajeva kvietė tyrinėti savo identitetą, vertybes ir nuostatas. Praktinių užsiėmimų metu mokiniai turėjo galimybę susipažinti su diskriminacijos formomis bei mokytis būti tolerantiškiems, jautriems, empatiškiems ir atviriems.

Lektorė pastebėjo, kad gimnazijos mokiniai yra labai tolerantiški, tad palinkėjo tokiems ir likti.