GERIAUSIAS MOKINYS 2022

Spalio 18 dieną Vilniaus rajono Rudaminos daugiafunkciniame centre vyko geriausių Vilniaus rajono savivaldybės mokyklų abiturientų, kurių valstybinių brandos egzaminų rezultatai įvertinti šimtu balų, respublikinių, tarptautinių olimpiadų, konkursų nugalėtojų ir mokytojų apdovanojimo ceremonija „Geriausias Vilniaus rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinys 2022“. Renginyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokinė bei mokytojos. Katrynai Pipilevič (IIIG) buvo padėkota už puikius rezultatus respublikinėse Lietuvių kalbos olimpiadoje tautinių mažumų mokiniams (mokytoja Jevgenija Jackevič) ir Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje (mokytoja Ilona Muravskienė).

Mokinius pasveikino, padėkos raštus ir atminimo dovanas įteikė Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst ir Vilniaus rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Sofija Segen.

Sveikiname Katryną ir mokytojas!