ČIURLIONIO SPALVŲ SIMFONIJA

Šiais mokslo metais, lapkričio mėnesį, Rukainių ikimokyklinio ugdymo skyriaus Zuikučių grupės ugdytiniai dalyvavo respublikiniame virtualiame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo amžiaus vaikų ir pedagogų kūrybinių darbų projekte Čiurlionio spalvų simfonija. Virtualus projektas yra skirtas supažindinti jaunąją kartą su kompozitoriaus, dailininko M. K. Čiurlionio kūryba. Jo tikslas – puoselėti prigimtinį vaiko kūrybiškumą, lavinti fantaziją, formuoti estetinį suvokimą ir grožio sampratą. Vaikai, susipažinę su M. K. Čiurlionio dailės kūriniais ir klausydamiesi simfoninės poemos Miške (ji jiems labiau patiko negu simfoninė poema Jūra), kartu su mokytoja kūrė paveikslus. Projektui buvo atrinkti ir pateikti individualūs ugdytinių (Povilo Šimkūno, Eitaro Kanarsko ir Devido Makovskio) darbai.

IU mokytoja Kristina Blaževičienė