NETRADICINĖ ETNOKULTŪROS DIENA

Tradiciškai paskutinę šių metų mokslo diena gimnazijos mokiniai, vadovaujami mokytojos Alicjos Raguckos, pakvietė visą bendruomenę į kalėdinį vaidinimą, kuriame susipina nuo seno žinomi ir naujoviški motyvai: dangus ir pragaras, gėris ir blogis. Gimnazijos mokiniai kaip tikri aktoriai atskleidė žiūrovams kūdikėlio Jėzaus gimimo paslaptį.

Visus susirinkusius su artėjančiomis šventėmis pasveikino gimnazijos direktorius, bei garbūs svečiai: Rukainių Šv. arkangelo Mykolo parapijos klebonas Jonas Matusevičius ir seniūnė Anžela Stankevič.

Renginio pabaigoje susirinkusieji dalijosi kalėdaičiais bei linkėjo sveikų, linksmų ir šiltų šv. Kalėdų. Visi džiaugėsi galėję bent trumpam atitrūkti nuo kasdienių darbų ir pajutę žodžio – guodžiančio, šildančio, sutaikančio, globojančio – galią.

Alicja Ragucka