KALĖDINĖ ŠVENTĖ PAS ZUIKUČIUS

Toks lauktas, sapnuotas ir išsvajotas ateina Kalėdų rytą spalvotas, jo laukia kas metai vaikai. Kas? O gi pats tikriausias ir laukiamas Kalėdų senelis, kuris gruodžio 20 dieną su nykštuku aplankė Zuikučių grupės vaikučius. Tos dienos popietę nuo mažiausio iki didžiausio į kalėdinę šventę susirinko visa Zuikučių bendruomenė. Vaikučiai Kalėdų seneliui drąsiai deklamavo eilėraštukus, smagiai dainavo daineles ir visi kartu krykštavo, šoko ratelius, žaidė žaidimus. Po linksmybių, puikiai nusiteikę ugdytiniai, gavo taip lauktas dovanėles. Šventės pabaigoje Kalėdų senelis palinkėjo visiems stebuklingų, ramių, jaukių artėjančių švenčių ir atsisveikino iki kitų metų. Smagu, kad Kalėdų senelis aplanko visus: ir mažus, ir didelius.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Kristina Blaževičienė