Respublikinė pradinių klasių mokinių kalėdinių atvirukų paroda „Įžiebk švieselę širdyje“

Kalėdos – tai gražiausia, didžiausia bei laukiamiausia žiemos šventė, kurios laukia ir maži, ir dideli, tai stebuklo kupinos akimirkos, praleistos artimiausiųjų apsuptyje bei ramus metas, suteikiantis galimybę sustoti ir pagalvoti.

Kalėdų džiaugsmo nuotaika jaučiama ir Vilniaus r. Rukainių gimnazijoje, kur vyksta respublikinė pradinių klasių mokinių kalėdinių atvirukų paroda „Įžiebk švieselę širdyje“, kurią organizavo pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Nijolia Balcevič ir vyresnioji socialinė pedagogė Jovita Gilevič. Parodoje dalyvauja daugiau nei 50 švietimo įstaigų iš visos Lietuvos. Atvirukus kūrė visos Lietuvos pradinių klasių mokiniai. Originaliai atrodantys kalėdiniai atvirukai atlikti įvairia technika bei raiškos būdais: grafika, tapybos, aplikacija. Ruošdami kalėdinius atvirukus, mokiniai patyrė daug smagių akimirkų bei įdėjo daug meilės, kruopštumo ir šilumos. Šiuose nepakartojamo grožio atvirukuose atsispindi Kalėdų džiaugsmas ir nauja viltis.

Kviečiame visus atvykti ir pasigrožėti stebuklingais atvirukais ir pajusti lengvumą, pozityvumą bei žiemiškai nuostabią Kalėdų nuotaiką. Paroda vyks iki sausio 16 dienos.

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Nijolia Balcevič