Kalėdinė akcija „Padovanok kalėdinį atviruką vienišam žmogui“

2 1

Žmogaus ryšys su žmogumi-viena didžiausių socialinių vertybių. Be jos neįmanoma jokia visuomenė nei praityje, nei dabar, nei ateityje. Deja, žmonių sugebėjimas bendrauti mažėja, o aplink mus vis daugiau vienišų žmonių.

Mūsų mokyklos socialinė pedagogė Jovita Gilevič organizavo kalėdinę akciją „Padovanok kalėdinį atviruką vienišam žmogui“. Prie akcijos prisijungė mokytojos Oksana Aleknavičius, kurios 5 a klasės mokiniai kūrė kalėdinius sveikinimus, pradinių klasių mokytojos Nijolia Balcevič, Ilona Kutrevičienė ir technologijų mokytoja Vanda Maslovska , kuri 5-8 klasių mokiniams padėjo gaminti atvirukus. Akcijos tikslas –prisiminti vienišus žmones, užjausti juos ir padovanoti lašelį gėrio, ramybės jų širdims. Pagaminti atvirukai papuošė mokyklos 2 aukšto koridorių. Kiti galėjo grožėtis spalvingais ir su meile sukurtais atvirukais su gražiais palinkėjimais, kurie vėliau galbūt bent truputį sušildys vienišų žmonių širdis.

Nedidelė dovanėlė, šypsena, dėmesys, geras žodis-didžiulė vertybė, kuri nieko nekainuoja. Padovanokite gerumą ir džiaugsmą tiems, kam labiausiai to trūksta , nes kada nors ir Jūs galite tapti žmogumi, kuris Kūčias bei Šv. Kalėdas , Naujuosius sutiks visiškai vienas ir niekam nereikalingas. Ar tada nebus smagu laikyti rankose atviruką ir žinoti , jog kažkam rūpite?

Dalinkite visiems džiaugsmą ir meilę ištisus metus, skleiskite aplinkiniams šilumą ir gėrį. Tegu niekada nepritrūksta duonos ant Jūsų stalo, sveikatos, artimo žmogaus meilės ir Dievo palaimos. Jaukių, šiltų Šv. Kalėdų ir laimingų artėjančių Naujųjų metų!

Socialinė pedagogė Jovita Gilevič