GRAMATINĖS UŽDUOTYS – NE KLIŪTIS SPORTUOTI

Kovo 14 dieną sporto salėje vyko integruota lietuvių kalbos ir fizinio ugdymo pamoka ,,Gramatinės užduotys – ne kliūtis sportuoti“ 6a klasėje. Pamoką vedė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lilija Jeremejeva ir fizinio ugdymo mokytojas Robertas Valikonis. Šeštokai, aktyviai rungtyniaudami su draugais, tobulino sportinį meistriškumą, įtvirtinto ir pritaikė ankstesnių lietuvių kalbos pamokų žinias (pakartojo dvibalsių rašybą, žodžių darybą, kalbos dalis). Vikriai įveikę estafečių rungtis, greitai ir taisyklingai atlikę gramatines užduotis, mokiniai pelnė taškų savo komandoms. Smagu, kad toks integruotas mokymas ne tik praturtina ugdymo turinį, bet leidžia mokiniams patirti mokymosi prasmę ir džiaugsmą.