SAVANORYSTĖ – JAUNYSTĖ KITAIP

Kovo 14 dieną I–IV G klasių mokiniai dalyvavo susitikime su VšĮ „Ne imti, bet duoti“ lektore Toma Dvilevičiene, kuri yra savanorių mentorė. Ji gimnazistams pristatė būtinas sąlygas, norint tapti savanoriu, papasakojo apie Jaunimo savanoriškos tarnybos programą bei supažindino su mūsų rajone akredituotų įstaigų, kuriose galima savanoriauti, sąrašu. Viešnia dalijosi darbo su savanoriais patirtimi ir drąsino mokinius įsijungti į organizacijos gretas. Taip pat, gimnazistai apie savanorystę išgirdo ypač svarbią žinią – stojant į aukštąsias mokyklas galima gauti papildomą balą, kuris prisideda prie konkursinio balo.

Džiugu, kad savanorystė prisideda ne tik prie savanorių asmeninio tobulėjimo, bet ir kelia savanorių motyvaciją ir palaikymą, kuria naujas užduotis, naujus iššūkius ir jų įveikimo būdus.

Gimnazistės mama A. J.