EDUKACINĖ IŠVYKA Į TRAKUS „TRAKAI – KALĖDŲ SENELIO SOSTINĖ“

Gruodžio 11 d.(1a – 4a ir 1c – 4c) pradinių klasių mokiniai vyko į Trakus. Prie centrinės eglės vaikus pasitiko Kalėdų Senelis, su juo pradinukai linksminosi, žaidė žaidimus, paliko jam savo parašytus laiškus ir gavo Senelio pašto anspaudus.  Kalėdų Senelis  pakvietė vaikus  į Užutrakio dvarą,  Kalėdų Senelio rezidenciją, kurioje pradinukų laukė smagi programa. Mokiniai kartu su Kalėdų Seneliu, Snieguole ir kepėju su entuziazmu įsijungė į gamybos procesą, patys kočiojo tešlą, formavo  Kalėdinius sausainius ir juos kepė. Vaikai dalyvavo rungtyse, žaidė žaidimus, šoko, dainavo. Po linksmybių  pradinukai buvo pakviesti prie paserviruotų stalų gerti arbatos ir vaišintis pačių keptais sausainiais. Atsisveikindamas su vaikais Kalėdų Senelis palinkėjo  linksmų švenčių ir įteikė dovanėles. Pakeliui, grįžtant namo, užsukome į Angelų kalvą, išpuoštą medinėmis angelų skulptūromis, simbolizuojančiomis pagrindines krikščioniškąsias vertybes – Meilę, Viltį, Tikėjimą, Gyvybę, Dvasios stiprybę, Dvasios ramybę, Taiką, Atjautą, Pasiaukojimą, Bičiulystę, Santarvę ir kt.  Ši šauni išvyka sukūrė  visiems šventinę nuotaiką ir sustiprino Kalėdų bei Naujųjų Metų laukimą.

Parengė pradinio ugdymo mokytoja Rasa Barkovienė