STEAM PROFESIJOS PAVADINIMAS

2022 m. lapkričio 7 – 30 dienomis Rukainių ikimokyklinio ugdymo skyriaus Zuikučių grupės ugdytiniai ir Rukainių gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai kartu su mokytojomis Joana Klenovska ir Erika Repečkiene dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų STEAM projekte STEAM profesijos- pavadinimas. Projekto tikslas – įtraukti vaikus, tėvus, pedagogus į aktyvią kūrybinę veiklą, taikant STEAM metodą, sukurti kūrybinį darbą – STEAM profesijos pavadinimas. Projekto įgyvendinimo metu ugdytiniai iš arčiau susipažino su pasirinkta profesija, aptarė pasirinktos profesijos naudojamus įrankius, daiktus bei įtvirtino raides. Taikant STEAM metodiką buvo ugdomi vaikų konstravimo, matematiniai, smulkiosios motorikos, rašymo gebėjimai, taip pat išradingumas, kūrybiškumas plėtojant veiklą, įgyvendinant konkrečius sumanymus.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Erika Repečkienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Joana Klenovska