ŽEMĖS DIENA

​Tarptautinė Motinos Žemės diena kasmet visame pasaulyje minimas renginys. Šią šventę pradėta minėti 1970 m., daugiau nei prieš 50 metų, ir dabar ji švenčiama 192 šalyse.

​Septyni žemynai, 3 vandenynai, 71 jūra, sudaranti 11% pasaulio vandenynų, 3 999 134 tūkst. hektarų žemės miškai ir 20 milijonų kvadratinių kilometrų dykumos, kalnai, slėniai, ežerai, urvai, ledynai, gyvūnai, žmonės, oras, augalai – visa tai sudaro mūsų nuostabią planetą, kuri yra Žemė. Žemė – svarbiausias gėris, nes būtent planeta sukuria sąlygas gyvybei visiems organizmams. Žemė yra mūsų ir ateities kartų namai.

​Pasaulinė Žemės diena – puiki proga imtis bet kokios iniciatyvos siekiant pagerinti mūsų gyvenamąją aplinką. Ne paslaptis, kad medis yra gyvenimas! Jo lapai gamina daug gyvybę teikiančio deguonies, o besiskleidžiantys vainikai suteikia malonią prieglobstį nuo karščio.

​Parengiamosios klasės ir pradinių 1-4 kl. mokiniai kartu su savo auklėtojomis, minėdami Pasaulinę Žemės dieną, ruošė kūrybinius darbelius – medelius. Atliekant darbus buvo kalbama apie didžiulę medžio svarbą gyvenime.

Per lenkų kalbos pamoką penktokai gamino plakatus „Aplinkos apsauga”.

Darbo organizatoriai: Repečkienė Erika, Chodorovič Kristina, Bakulo Ana, Jeršova Kristina, Šalkovska Irena, Bojarovič Danuta, Ivaško Regina, Brižis Miroslovas, Ana Ivanova