TEISINIŲ ŽINIŲ KONKURSAS

Kovo 6 dieną Rukainių gimnazijoje vyko Vilniaus rajono mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė”, kurio tikslai – ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą, vykdyti ankstyvąją teisės pažeidimų, narkomanijos, smurto prevenciją, suteikti mokiniams žinių, kuriant saugią aplinką, skatinti mokinių, mokytojų ir teisinių institucijų bendradarbiavimą. Rajoniniame etape dalyvavo 7 komandos iš Vilniaus rajono. Šios mokyklos varžėsi Protų mūšyje, kuriame išbandė ir patikrino savo žinias apie administracinę, baudžiamąją teisę, Lietuvos Respublikos Konstituciją, Kelių eismo taisykles, atliko logines užduotis. Mokinių žinias vertino Vilniaus rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės. Geriausias žinias parodė Vilniaus r. Rukainių gimnazijos IIIG klasės mokinių komanda (Patryk, Gabriela, Edgar, Katryna ir Katažina) užėmė I vietą ir pateko į kitą  etapą. SVEIKINAME JUOS! Mokiniams padėjo pasiruošti istorijos mokytoja Rasa Jachimovičienė. Kitame etape mokiniai dalyvaus „Pabėgimo kambaryje“. Antrą vietą užėmė Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos mokiniai, o III vieta atiteko Pakenės Česlovo Milošo pagrindinės mokyklos mokiniams. Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnės įteikė mokiniams diplomus už aktyvų dalyvavimą mokinių teisinių žinių konkurse „Temidė“ ir apdovanojo mielomis dovanėlėmis.

SVEIKINAME MŪSŲ GIMNAZIJOS MOKINIUS, UŽĖMUSIUS I VIETĄ!