„SAULĖS SPINDULĖLIAI” – ŠVENTĖ PAS ZUIKUČIUS

Saulėtą, prieš paskutinę pavasario, gegužės 29 dieną Rukainių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus Zuikučių grupėje vyko Šeimos ir išleistuvių šventė „Saulės spindulėliai“. Šventėje dalyvavo vaikučiai ir jų šeimos nariai, mokytojos bei gimnazijos administracija. Ugdytiniai, savo tėveliams atsidėkodami už meilę, rūpestį ir šilumą, dovanojo gražiausius posmus, daineles ir mažas savo rankomis pagamintas širdeles. Tradiciškai gimnazijos direktorius pasveikino ir geros kloties palinkėjo darželį paliekantiems ir į mokyklą išeinantiems vaikams, o pasirodžius „Kakei Makei“ šventė tęsėsi toliau, buvo akivaizdu, kad gera, linksma ir smagu, kai visa šeima kartu! O mes linkime, kad vaikiškas pasaulis, apgaubtas stebuklų skraiste, tęstųsi dar ilgai, ilgai… Saulėtos, turiningos ir prasmingos vasaros!

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Kristina Blaževičienė