LIETUVOS VAIKŲ BALSAS 2023

Birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną – Mykolo Romerio universitete (MRU) vyko respublikinė vaikų konferencija „Lietuvos vaikų balsas 2023“, kuri buvo transliuojama per LRT televiziją. Šiemet  jau septintą kartą rengiamo vaikų kūrybos konkurso ir konferencijos tema – Jeigu turėčiau stebuklų lazdelę…. Konkursų ir konferencijos tikslas – suteikti vaikui galimybę kūrybinėmis ir meninėmis priemonėmis išsakyti savo nuomonę jam rūpimais klausimais ir atkreipti suaugusiųjų, ypač politikų, dėmesį į vaikų balsą, kuris ne visada girdimas ir išklausomas.

Šiais metais piešinių, pranešimų ir vaizdo klipų konkursuose dalyvavo 234 vaikai iš ikimokyklinio ugdymo įstaigų, bendrojo ugdymo mokyklų, vaikų dienos centrų. Konkursui savo darbus atsiuntė vaikai iš įvairiausių Lietuvos kampelių: Vilniaus, Kauno, Kretingos, Marijampolės, Utenos, Alytaus, Telšių, Jurbarko, Rokiškio, Raudondvario, Trakų, Jonavos, Panevėžio, Piniavos, Klaipėdos, Kėdainių ir kt.

Mūsų gimnazijos mokinės dalyvavo pranešimų konkurse.

Galima pasidžiaugti, kad turime net 3 laureates. 9-10 klasių grupėje I vietą užėmė IG klasės mokinė Maryja Lokutijevska, 11-12 klasių grupėje I vietą užėmė IIIG klasės mokinė Ana Kuckevič, II vietą – IIIG klasės mokinė Božena Tumanovič. Konferencijos metu mokinės skaitė savo pranešimus, išgirdo, kas rūpi kitiems Lietuvos mokiniams, klausėsi Artūro Noviko džiazo mokyklos vokalinės grupės „Sun Jazz“ atliekamų dainų.

KONFERENCIJA „LIETUVOS VAIKŲ BALSAS”. APDOVANOJIMŲ ĮTEIKIMAS

Sveikiname mokines ir tikimės, kad ir kitais mokslo metais vėl turėsime laureatų.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jevgenija Jackevič