RUKAINIŲ GIMNAZIJOS RAŠTINGIAUSI 2024

Po kelerių metų pertraukos Nacionalinis diktantas sugrįžo ir vėl pakvietė prie popieriaus lapo visus kalbos aistruolius. Didelio populiarumo sulaukęs rašomas nacionalinis diktantas išaiškina pačius raštingiausius, lietuvių kalbai neabejingus Lietuvos gyventojus.

Kovo 15 dieną Nacionalinis diktanto konkursas įvyko ir Rukainių gimnazijoje, dalyvavo 25 rukainiškiai (direktoriaus pavaduotoja ugdymui, istorijos, chemijos, informacinių technologijų, priešmokyklinio ugdymo mokytojos, gimnazijos sekretorė, laborantė, IG-IVG klasių mokiniai). Šiais metais Nacionalinio diktanto konkurse dalyviai rašė Agnės Žagrakalytės tekstą „Invazinė rūšis“. Nacionalinio diktanto tekstą skaitė televizijos laidų vedėjas Marijus Žiedas. Diktantas buvo transliuojamas per LRT radiją.

Šių metų kovo mėnesį parašius diktantą paaiškėjo, kad patys raštingiausi gimnazijos mokiniai yra IIIG klasės mokinis Tomaš Blaževič ir IVG klasės mokinės Katryna Pipilevič, Gabriela Gaidukevič. Raštingiausios mokytojos – istorijos mokytoja Rasa Jachimovičienė, matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Irena Ginevič. priešmokyklinio ugdymo mokytoja Erika Repečkienė.

Sveikiname raštingiausius gimnazijos mokinius, mokytojas ir linkime toliau domėtis lietuvių kalba bei džiuginti visus gerais rezultatais, juk pasauliui esame įdomūs, saviti, išskirtiniai pirmiausia savo kalba.

Lilija Jeremejeva