Protų mūšis: „AIDS: geriau žinoti”

Gruodžio 1-oji – Pasaulinė AIDS diena. Lapkričio 30 d. (penktadienį)  8-9 klasių mokiniai prisijungė prie protų mūšio iniciatyvos „AIDS: geriau žinoti”, kurį rengė soc. pedagogė Jovita Gilevič ir biologijos mokytoja Alicija Karpovič. Renginio vedančiosios pristatė kaip vyks šis žaidimas, papasakojo, kada ir kaip pradėta minėti ši diena. Protų mūšyje rungėsi 3 komandos. Iš kiekvienos klasės buvo išrinkti po 5 mokinius – savanorius. Kiekviena komanda sugalvojo savo pavadinimą. Žaidimas vyko dviem  etapais. Pirmoje dalyje vaikams buvo išdalinti lapai su 10 klausimų, į kuriuos kiekviena grupė turėjo atsakyti ir surašyti atsakymus . Antroji dalis vaikus labiau džiugino. Kadangi nereikėjo nieko rašyti. Skaidrėse buvo pateikti klausimai skatinti vystyti vaikų loginį mąstymą. Po žaidimo visi mokiniai už dalyvavimą buvo pavaišinti saldžiais prizais,o nugalėtojams buvo įteikti diplomai, o dalyvavusiems padėkos. Šis renginys tapo puiki galimybė mokiniams parodyti ne tik savo erudiciją, išmonę, bet ir daugiau sužinoti apie AIDS.