PROJEKTAS „VILNIUS MANO KUPRINĖJE”

Vilniaus 700 metų jubiliejaus proga šiandien, birželio 2 d., mes, IIIG klasės mokiniai, dalyvavome projekto „Vilnius mano kuprinėje” organizuojamame orientaciniame žaidime Išnarplioti Vilnių kūrybingai.

Orientaciniame žaidime mus laukė įvairiose Vilniaus centro vietose išsidėstę punktai: Vilniaus įkūrėjas Gediminas, siauriausia gatvelė, istoriniai namai, Vilniaus vardai, Vilniaus architektūra, spaustuvininkas novatorius, Literatų gatvė, slapta karališkoji meilė, istoriniai gyventojai ir kitos įdomybės. Žaidimo metu turėjome pamatuoti, kiek centimetrų Pilies gatvė pakilo nuo XVI a., surasti vieną gražiausių senamiesčio gatvelių, nuskenavus QR kodą suskaičiuoti, kiek kartų vaizdo įraše paminimas Vilniaus vardas.

Joks blogas oras nebaisus, kuomet adrenalinas užvaldo vidų!

IIIG klasės mokinė Aurelija Tumaitė