Naujametinis karnavalas

Gruodžio 27 d. 10 val.  Rukainių vidurinėje mokykloje aktų salėje vyko naujametinis karnavalas, kuriame dalyvavo  pradinio ugdymo skyriaus mokiniai kartu su savo mokytojais, tėveliais, svečiais. Pasirodymas prasidėjo 3 klasės mokinės Ūlos Bendoriūtės sveikinimu. 1-4 klasės mokiniai dėklamavo eilėraščius, dainavo daineles, 3 klasės mokinė Ugnė Noreikytė dūdele pagrojo kūrinį “Švilpikas”.  Karnavale kiekviena klasė pasirodė skirtingai, tačiau originaliai. Spalvingi kostiumai, įdomūs  sprendimai: 1-2 klasės mokiniai parodė vaidinimą “Žaislų paradas”, 3-4 klasės mokiniai parodė vaidinimą “Auk eglute”.  Buvo matyti, kad dauguma mokinių  savo pasirodymui ruošėsi tikrai ne vieną dieną.  Pasirodymai skleidė naujametinę nuotaiką. Belieka džiaugtis, kad mokytojai  noriai padeda mokiniams pasirengti tokiems puikiems renginiams mūsų mokykloje! O ir mokiniai patys rodo neįtikėtiną drąsą ir energiją. Po vaidinimų vaikai sušoko Kalėdinį šokį, kurį organizavo šokių mokytoja Jurgita Auželienė. Mokiniai  šoko kaip kas mokėjo, linksminosi ir džiaugėsi pavykusiu renginiu. Tikėkimės, kad kitais metais mokykloje vyksiantis karnavalas bus toks  pats!

Pradinių klasių mokytoja Nijolia Balcevič