KAS YRA GROŽIS?

Norint suprasti grožio sąvoką, pirmiausiai reikėtų išsiaiškinti, ką ji suteikia žmogui ir kaip ji susijusi su žmonių profesijomis. Tad balandžio 10 dieną neformaliojo švietimo užsiėmimo „Bibliotekoje smagu“ dalyviai aiškino grožio sąvoką, savais žodžiais reiškė mintis, kas jiems yra grožis, taip pat aplankė Rukainių grožio studiją „Beauty salon“, kur mokiniai susipažino su studijos darbuotojomis, diskutavo apie jų profesijos svarbą.

Manikiūro meistrė Jolanta parodė mokiniams savo darbo įrankius, pasakojo ir rodė, kaip vyksta nagų lakavimo procesas. Mokiniai turėjo galimybę pabandyti atlikti kai kurias procedūras, o pabaigoje nagų meistrė nudžiugino mokinius – padarė jiems vieno nago dekorą.

Akies krašteliu pavyko gyvai pamatyti ir blakstienų priauginimo ir antakių dizaino meistrės Julijos atliekamą blakstienų priauginimo procedūrą.

Mokiniai, lankydamiesi salone, galėjo pagalvoti apie savo ateitį, pasvajoti apie savo ateities profesiją, nes susipažino su profesijų atstovėmis, kurios labai mėgsta savo darbą. Taip pat dauguma mokinių suprato, kad dirbdamas mėgstamą darbą žmogus gali jaustis laimingas, nes gali kurti ir dovanoti kitiems žmonėms grožį.

Neformaliojo švietimo mokytoja A. Juckevič