KARJEROS SAVAITĖ – 2022

Lapkričio 14-18 d. mūsų gimnazijoje, kaip jau keletą metų iš eilės, vyko įvairios veiklos, skirtos Karjeros savaitei. Džiugu, kad vis daugiau gimnazijos darbuotojų ir vyresniųjų klasių mokinių įsitraukia į šešėliavimo veiklas, be to, klasių vadovai ir dalykų mokytojai aktyviai organizuoja ne vieną veiklą.

Priešmokyklinio ugdymo grupė Karjeros savaitės metu diskutavo apie profesijas, jų įvairovę, svarstė, kokias profesijas išsirinks, kai užaugs. Ugdytiniai dalyvavo priešmokyklinio ugdymo, pradinių klasių piešinių parodoje Profesijos ir respublikinėje parodoje STEAM profesijos pavadinimas, kurios metu ugdytiniai STEAM metodu dėliojo profesijų pavadinimus.

Pradinėse klasėse vyko įvairių profesijų pristatymai. Visą savaitę mokiniai kalbėjo apie profesijas, žiūrėjo filmukus ir juos aptarė. Domėjosi, kuo įdomūs įvairūs darbai, ką veikia vienos ar kitos profesijos žmonės. Susipažinę su profesijomis, mokiniai piešė ir savo kūrybinius darbelius eksponavo parodoje Įvairios profesijos.

Lapkričio 15 d. 1-4 klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime Tapyba ant vandens (EBRU). Užsiėmimo pradžioje dalyvių laukė ebru meno pristatymas, kurio metu edukatorė papasakojo ebru atsiradimo istoriją, supažindino su priemonėmis, paaiškino ir praktiškai parodė, kaip vyksta piešimas ant vandens, kuo tokia veikla gali padėti pažinti save.

Ugdymo karjerai veiklų organizatorė Oksana Aleknavičius