Kalėdinė išvyka į Europos parką

fotorcreated

Gruodžio 28 dieną 5-8 klasių mokiniai kartu su savo klasės vadovėmis Irena Ginevič, Lilija Jeremejeva, Irina Tunkevič, Alicija Karpovič dalyvavo kalėdinėje programoje vaikams Europos centro muziejuje. Nuvykę apie 19 kilometrų nuo Vilniaus centro mokiniai galėjo rasti vieną įspūdingiausių šiuolaikinio meno muziejų, kur susilieja menas ir gamta. Europos parkas įkurtas 1991 m., siekiant meno kalba įprasminti geografinį Europos centrą. Čia eksponuojama apie 100 įvairių pasaulio menininkų skulptūrų. Lankydamiesi Europos parke visi galėjo ir patys patirti kūrybos džiaugsmą. Mokiniai ir mokytojai kūrybinės pamokėlės metu buvo pakviesti atrasti šiuolaikinio meno pasaulį, praplėsti akiratį, atskleisti save, išreikšti savo jausmus, džiaugtis ir semtis įkvėpimo. Smagu, kad mokiniai tapo tikrais kūrėjais: jie gamino mandalas iš siūlų ant lazdelių. Edukacinė programa „Lobio paieškos“, pašnekesiai ir bendra nuotrauka prie židinio, geriant žolelių arbatą ir vaišinantis sausainiais, Europos parko aplankymo sertifikato įteikimas – šios turiningos išvykos kulminacija. Džiugu, kad Europos parkas – vieta, kurioje į vieną visumą susiliejo menas, nuostabi gamta, pramogos ir, aišku, poilsis.

Lietuvių kalbos mokytoja Lilija Jeremejeva