Išvyka į LR Seimo rūmus, prie Vilniaus Televizijos bokšto ir Antakalnio kapines

Sausio 13 dieną mūsų mokyklos 8-10 klasių mokiniai lydimi mokytojų išvyko į kelionę.

Pirmiausiai buvo aplankytas Televizijos bokštas, šalia kurio pastatyti kryžiai žuvusiųjų per sausio 13d. atminimui. Ten norint pagerbti mirusius uždegtos žvakutės.

Vėliau mokiniai nuvyko prie Seimo, kur stebėjo Vėliavos pakėlimo ceremoniją. Joje dalyvavo Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė, Seimo pirmininkė Irena Degutienė ir premjeras Andrius Kubilius. I. Degutienė pasakė kalbą, kuri sugraudino labai daug žmonių. Aikšte žygiavo kariūnai. Nuaidėjo trys šūvių salvės žuvusiųjų atminimui. Po ceremonijos buvo galima apsilankyti Seimo rūmuose.

Po ceremonijos visi nusprendė nuvažiuoti į Antakalnio kapines, kuriose palaidoti žuvusieji sausio 13 dieną. Ten pat mokiniai galėjo aplankyti Lietuvos Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko kapą.

Mokinius lydėjo mokyklos direktorius Oleg Nikončik ir istorijos mokytoja Rasa Jachimovičienė. Nors oras buvo nepalankus, išvyka patiko visiems.

Valentina Narvoiš ir Agata Gaidukevič

9a klasė