EDUKACINĖ, PAŽINTINĖ KELIONĖ Į EUROPOS PARKĄ

Gegužės 6 dieną Rukainių gimnazijos 6a kl. mokiniai, norėdami paminėti Europos dieną, lydimi klasės vadovės V. Petkevič, aplankė Europos parką, kur meno kalba įprasminamas geografinis Europos žemyno centras, nustatytas Prancūzijos Nacionalinio geografijos instituto. Pažintinė, edukacinė kelionė prasidėjo nuo smagios edukacijos (pagal Kultūros pasą) „Lobio paieškos Europos parke“. Tai aktyvus, pažintinis žaidimas muziejuje po atviru dangumi. Naudodamiesi žemėlapiu muziejaus teritorijoje mokiniai ieškojo tam tikrų šiuolaikinio meno kūrinių, skulptūrų, kraštovaizdžio kūrinių. Mokiniams prireikė ne tik vikrumo, bet ir loginio mąstymo ir orientacinių gabumų. Žaidimo metu mokiniai susipažino su šiuolaikinio meno kūriniais, mokėsi bendrauti, bendradarbiauti, pasisėmė naujų idėjų savo tolesnei kūrybai. Suradę visas žaidimo dėlionės detales, mokiniai gavo apdovanojimą – simbolinį „lobį“. Po aktyvaus žaidimo šeštokai, apžiūrėję modernaus ir šiuolaikinio meno muziejaus eksponatus, žavėjosi gražiu kraštovaizdžiu, kuriame vyravo ypatinga pavasarinė aura.

6a kl. vadovė Violeta Petkevič