PASAULINĖ AUTIZMO SUPRATIMO DIENA

Balandžio 2-ąją minima Pasaulinė autizmo diena ir visas balandžio mėnuo skiriamas autizmo supratimo didinimui. Jo tikslas – didinti visuomenės supratimą apie autizmą ir išreikšti palaikymą šį sutrikimą turintiems žmonėms bei jų šeimoms.

​Mokiniai 6a klasės turėjo edukacini užsiėmimą, kurio metu žiūrėjo filmukus ir supratimą ir palaikymą žmonėms, turintiems autizmo spektro raidos sutrikimus ir jų artimiesiems, išreiškė piešiniais. Piešė begalybės ženklą. Begalybės ženklas – tai autizmo spektro sutrikimo simbolis. Sakoma, kad nėra vienodų autistiškų asmenų ir spektras toks platus, kaip begalybė. Kitų klasių mokiniai užsiėmimus skirtus autizmo supratimo didinimui turėjo per klasės valandėlės su klasės auklėtojomis. Ačiū visiems prisidėjusiems prie autizmo supratimo didinimo.

Specialioji pedagogė Ana Ivanova, klasės auklėtojos