Dzień nauczyciela

Każdego roku w naszej szkole z okazji Dnia Nauczyciela odbywa się wielkie święto. Jak świętować ten dzień, by się różnił od zeszłorocznego. Jak mile zaskoczyć nauczycieli? Jak być oryginalnym? Takie pytania zadają najczęściej uczniowie klasy 12, bo to od nich w dużej mierze zależy, jak ten dzień będzie wyglądał, jaki nastrój będzie panował.

Właśnie w tym roku uczniowie wykazali się wielką pomysłowością i poczuciem humoru. Pod kierownictwem Alicji Raguckiej śpiewali nastrojowe piosenki, które były przeplatane dowcipnymi, przekształconymi, dostosowanymi treściowo do poszczególnych specjalizacji nauczycielskich. Było mile usłyszeć wiele ciepłych, serdecznych słów. Uczniowie dziękowali swoim wychowawcom, przedmiotowcom za pomoc, troskę, wyrozumiałość, cierpliwość.