,,Arčiau knygos …“

2017 m. vasario 23 d.  Rukainių gimnazijos  8a, IG, IIIG klasių mokiniai kartu su gimnazijos bibliotekininke ir socialine pedagoge apsilankė Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centre tradicinėje VILNIAUS  KNYGŲ MUGĖJE 2017. Vilniaus knygų mugė – pagrindinė leidėjų, autorių ir skaitytojų susitikimų vieta, reikšmingas kultūros renginys Lietuvoje, didžiausia knygų mugė Baltijos šalyse. 18-osios Vilniaus knygų mugės tema:  ,,Lietuviški ženklai pasaulyje“. Mūsų gimnazijos mokiniai turėjo galimybę susipažinti su knygų naujovėmis, įsigyti knygų. Be to, mokiniai pamatė ir suprato, jog knygomis domisi ne tik mokiniai ir mokytojai, bet ir žinomi, svarbūs žmonės, tokie kaip Lietuvos Respublikos prezidentė, seimo nariai, žinomi teatro ir operos režisieriai, rašytojai. Visi labai džiaugiamės, jog ir šiais metais pavyko pabūti ,,arčiau knygos“.

Bibliotekininkė Alina Juckevič, socialinė pedagogė Jovita Gilevič