Advento rytmetis

nijolia

Gruodžio 23 dieną mūsų gimnazijoje 1c-4c klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis Nijolia ir Rasa organizavo Advento rytmetį, į kurį atvyko mokinių tėvai, svečiai, gimnazijos administracija. Mokiniai susirinkusiems dar kartą priminė ir papasakojo, kokia Advento simbolių prasmė: giedojo giesmes, puošė Kalėdinį vainiką, būrė. Vėliau gimnazijos direktorius Oleg Nikončik pasveikino visus ir palinkėjo ramių, gražių švenčių. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Boroško taip pat pasveikino visus su ateinančiomis šventėmis. Per Kalėdas visi vaikai laukia dovanų iš Kalėdų Senelio. Smagu, kad šiais metais Rytų Lietuvos draugija padovanojo kiekvienam vaikui po saldžią dovanėlę. Buvusi Rukainių mokyklos mokinė, kuri dabar gyvena Anglijoje, atsiuntė mokiniams saldžių dovanėlių. Renginio pabaigoje visi pasidalino paplotėliais ir palinkėjo vieni kitiems gražių,  linksmų Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų.

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Nijolia Balcevič