SAM_0615 SAM_0609

W dniu 18 grudnia 2014 r. w filii nauczania początkowego szkoły średniej w Rukojniach w Starym Siole odbyło się „Popołudnie z Kolędą“ oraz spotkanie opłatkowe z udziałem zaproszonych gości. Uczniowie klas II-IV pod kierownictwem pani Julii Łaurukienienie i pani od religii zaprezentowali przedstawienie w formie domowej wieczerzy wigilijnej, które przybliżyło magię Świąt i do glębi wzruszyło wszystkich obecnych.

Przedstawiając obrazek wieczerzy wigilijnej w rodzinie chrześcijańskiej, uczniowie, śpiewając kolędy, skladali hołd Dzieciątku Jezus.Do śpiewu dolączyli się też rodzice i goście.

Po obejrzeniu przedstawienia starosta gminy Rukojnie pani Leonarda Sapkiewicz oraz wicedyrektor do spraw nauczania początkowego szkoły średniej w Rukojniach pani Danuta Boroszko złożyły świąteczne życzenia wszystkim obecnym. Nie obeszło się też bez prezentów, które dzieci otrzymały od Mikołaja, przybyłych gości i dobroczyńców. Zadowolenie dzieci nie miało granic.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia administracja filii nauczania początkowego szkoły średniej w Rukojniach w Starym Siole pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia ciepłych, spokojnych i rodzinnych świąt.

Julija Łaurukienienie