„Rudenėlio“ šventė

Atėjo ruduo. Pats turtingiausias metų laikas. Sodai pilni obuolių, darže gausu morkų, burokėlių, bulvių. Mūsų mokyklos pradinukai nusprendė linksmai atšvęsti  šventę.

Prieš dvi savaites iki šventės mokiniai ruošė rudeninių gėrybių darbelius. Fantazijos tikrai netrūko, buvo daug įvairių linksmų darbelių.

Penktadienį, spalio 28 d. Rukainių vidurinės mokyklos pradinio ugdymo skyriaus  mokinius aplankė „Rudenėlio“ šventė. 1-4 klasės mokiniai su mokytojų pagalbą paruošė vaidinimą „Linksmosios daržovės“. Vaikai šventės metu „virto“ sodo ir daržo gėrybėmis: dainavo daineles „Rudenėlis“, „Bėga dienos“, „Spalvoti rudens laiškai“, deklamavo, minė mįsles. Po šventės visų mokinių, mokytojų ir svečių laukė skanus pyragas ir vaisiai.

Ši šventė visiems paliko daug gražių įspūdžių ir įsimintinų akimirkų.

Pradinių klasių mokytoja Nijolia Balcevič