Vilniaus rajono priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių virtuali kūrybinių darbų paroda „Prie senelių prisiglausiu…“

2021 m. sausio 5 – 24 dienomis Vilniaus r. Rukainių gimnazijos mokytojos, dirbančios pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Kristina Jeršova, Erika Jaroš ir pradinio ugdymo mokytoja Ana Bakulo organizavo Vilniaus rajono priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių virtualią kūrybinių darbų parodą „Prie senelių prisiglausiu…“. Parodos tikslas – atskleisti priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių meninės raiškos ir kūrybinius gebėjimus, ugdyti meninę kompetenciją, išreikšti pagarbą seneliams. Virtualioje kūrybinių darbų parodoje buvo kviečiami dalyvauti Vilniaus rajono priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniai.

Virtualioje kūrybinių darbų parodoje galima pamatyti daugiau negu 270 kūrybinių darbelių iš daugelio Vilniaus rajono ugdymo įstaigų. Labai džiaugiamės sulaukę tiek daug unikalių seneliams skirtų darbelių, portretų, atvirukų. Norime nuoširdžiai padėkoti visoms dalyvavusioms įstaigoms, mokytojoms ir vaikams už sukurtą šventinę atmosferą. Dar kartą sveikiname visus senelius ir močiutes, linkime stiprios sveikatos, ramybės ir tegul anūkai teikia dar daugiau džiaugsmo.

Kviečiame į virtualią kūrybinių darbų parodą: spausti čia