TYDZIEŃ Z BAJKĄ

Fotor1205173024 Fotor1205172856

W dniach 1-4 grudnia w naszej grupie przygotowawczej trwał Tydzień z bajką. Każdego dnia dzieci zapoznawały się z bajkami i ich bohaterami. W ciągu tych kilku bajkowych dni nikt nie mógł narzekać na nudę. Dzieci każdego dnia miały wyznaczone zadania do wykonania mające na celu bliższe poznanie bajek. Kulminacyjnym punktem tygodnia była wizyta w szkonej bibliotece, gdzie bibliotekarka Alina Juckiewicz miała dla dzieci kolejne zadania w postaci Quiz’u Bajkowego, które dzieci chętnie wykonały W końcu wszyscy razem sporządziliśmy plakat, gdzie dzieci umieściły bohaterów ze swoich ulubionych bajek.

Wychowawczyni grupy przygotowawczej                                                             Julija Chodorowicz