Święto Zakochanych

Dzień Zakochanych – to święto dla niektórych jest ważne, dla innych zaś – zwyczajny dzień. Dla nas, uczniów klasy IG Gimnazjum w Rukojniach, ten dzień był okazją, aby zorganizować niezapomnianą imprezę dla zakochanych i nie tylko. W tym dniu działała tradycyjnie poczta walentynkowa. Uczniowie mogli wyrazić uczucia, podpisać kartki swoim sympatiom, a specjalni listonosze dostarczali miłosną korespondencję adresatom. Dziękujemy pani od muzyki, Alicji Raguckiej, za zorganizowanie lirycznego koncertu o tematyce miłosnej. Potem wręczyliśmy nominacje. W nominacji za najpiękniejszy uśmiech zwyciężyła Marzena Osińska (IVG kl.), najpiękniejsze włosy ma Greta Gribacziowa (IIG kl.), najładniejszy uśmiech – Witalij Wasilewski ( IIIG kl.), najładniejsze oczy – Aneta Stecka ( IIG kl.) i Erik Wojciukiewicz (IIIG kl.), a królem i królową zostali Arnold Kuckiewicz i Aneta Gajdamowicz (IVG kl.). Później była dyskoteka, na którą mogli przyjść wielbiciele dobrej zabawy. Mamy nadzieję, że ta impreza wszystkim się spodobała.

Agnieszka Krukowska, uczennica IG klasy