SIUVINĖJIMAS KRYŽELIU

Visus metus Rukainių gimnazijos pradinių klasių mokiniai lankė neformaliojo švietimo programos „Siuvinėjimas kryželiu“ užsiėmimus. Smagu, kad mokiniai noriai dalyvavo visose veiklose. Mokiniai išmoko kaip reikia laikyti ir taisyklingai naudoti darbo įrankius, medžiagas bei priemones. Mokinių darbeliai neturi aukštos meninės vertės, kaip kad turi liaudies kūriniai, tačiau buvo siuvinėti kruopščiai, su meile, o tai yra svarbiau. Išsiuvinėtus darbelius vaikai galės padovanoti draugams, šeimos nariams. Manau, kad vaiko siuviniais grožėsis ir tėvai. Šių darbelių nereikės nugrūsti giliai į stalčių ar spintą, bet jais galės papuošti ir namų interjerą. Juk vaikui labai svarbu, kad būtų įvertintas jo rankomis pagamintas darbelis.

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Nijolia Balcevič