Pasaulinė AIDS diena Vilnaius r. Rukainių vidurinėje mokykloje

20131202_103135

Gruodžio 1 d. – pasaulinė kovos su AIDS diena. Šiemet mūsų mokykla jau antrą kartą prisijungė prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro organizuotos iniciatyvos Pasaulinei AIDS dienai paminėti, tad gruodžio 2 d. buvo surengtas protų mūšis „AIDS: geriau žinoti“. Viktoriną mokykloje 6-10 klasių mokiniams organizavo biologijos mokytoja Alicija Karpovič ir socialinė pedagogė Jovita Gilevič. Socialinė pedagogė Jovita Gilevič pristatė, kokia proga vyks žaidimas, papasakojo, kada ir kaip pradėta minėti Pasaulinė AIDS diena. Protų mūšyje mokiniai ne tik suko galvas, atsakinėdami į klausimus, bet ir gilino savo žinias apie klastingą ligą – AIDS. Iš kiekvienos klasės buvo išrinkti geriausi viktorinos dalyviai. Pasibaigus protmūšiui galima teigti, kad užduotys buvo labai įdomios, painios, o naujos žinios apie ŽIV ir AIDS – išsamios ir naudingos. Puikiai praleistas laikas dalyviams padovanojo ne tik puikią nuotaiką, bet ir suteikė nemažai žinių apie  ŽIV/AIDS.