NETRADICINĖ PAMOKA „PASLAPTINGAS ILIUZIJŲ PASAULIS“

Kovo 26 dieną 5a klasės mokiniams buvo organizuota netradicinė pamoka „Paslaptingas iliuzijų pasaulis“ Vilniaus Iliuzijų muziejuje, kurio išskirtinė aplinka ir užburiantys eksponatai privertė į kasdienybę pažvelgti magų akimis. Muziejaus gidė mokiniams atskleidė miražo paslaptis, kaleidoskopų stebuklus ir daug kitų paslaptingų dalykų. Iliuzijų muziejus, įsikūręs istorinėje Vilniaus dalyje, sužavėjo mokinius savo senoviniais skliautais ir salėmis. Mokiniai stebėjo, kaip didelėje istorinėje erdvėje susilieja iliuzijos, menas ir mokslas, optika ir fizika joje derinama su meno kūriniais ir paslaptimis. Penktokai dalyvavo interaktyviose pramogose: piešė šviesa, kūrė šešėlius, gyveno apverstame pasaulyje. Šioje netradicinėje (neįprastoje) pamokoje mokiniai pagilino istorijos, fizikos, meno žinias ir suprato, kad mes gyvename iliuzijų pasaulyje. Penktokams ši išvyka buvo tikras atradimas: jie pamatė ir sužinojo daug naujo, o jų akiratis tapo dar platesnis. Tai buvo nepakartojama patirtis, kuri įkvėpė mokinius mokytis ir tyrinėti pasaulį!

Lilija Jeremejeva