LAIŠKAS KALĖDŲ SENELIUI

Kalėdos – pati gražiausia metų šventė. Visi laukia eglutės su švieselėmis ir žaisliukais, visi laukia dovanų, kurias atneša pats Kalėdų senelis. O kaip jis sužino, ko nori vaikai? Kiekvienais metais jis sulaukia daug vaikučių laiškų!

Nuo 2023 m. lapkričio 27 d. iki 2023 m. gruodžio 20 d. priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, 1a klasės mokiniai dalyvavo Kauno lopšelio – darželio ,,Rasytė‘‘ organizuojamame tarptautiniame ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų projekte „Laiškas Kalėdų seneliui”. Projekto tikslas – ugdyti(s) vaikų kūrybiškumo ir saviraiškos gebėjimus, empatiją kitam. Uždaviniai: supažindinti su šventų Kalėdų tradicijomis, vertybėmis,
akcentuoti vaikams gerų darbų prasmę, laisvai pasirinktais meninės raiškos būdais ir priemonėmis sukurti laišką Kalėdų seneliui.

Priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai, 1a klasės mokiniai, padedami lietuvių kalbos mokytojos, sukūrė daug nuostabių, gražių laiškų Kalėdų seneliui. Mokiniams labai patiko išreikšti save kūryboje.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Irena Jurevič