Kovo 11 minėjimas

Kovo 11 dieną, mes, LR piliečiai, švenčiame Nepriklausomybės atkūrimo dieną.  Prieš dvidešimt vienerius metus, 1990 metų kovo 11 Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aktą, kuriuo visam pasauliui paskelbė, kad Lietuva vėl tampa nepriklausoma ir savarankiška valstybe.

Kovo 7-10 mūsų  mokyklos fojė buvo paruoštas informacinis stendas „Kovo 11-osios Lietuva“. Visa mokyklos bendruomenė galėjo stebėti Power Point programa parengtą vaizdinę medžiagą apie žymius Lietuvos žmones (kunigaikščius, kultūros veikėjus ir signatarus), ant sienos pradinių klasių mokiniai nupiešė tautiniais drabužiais vilkinčius lietuvaičius (dzūkus, aukštaičius, žemaičius). Taigi šia stendo informacija buvo siekiama skatinti mokinius domėtis šalies istorija ir ją gerbti.