KONKURSAS „AŠ IR POLICIJA“

Kovo 18 dieną Rukainių gimnazijos IVG klasės mokiniai (Patryk S., Gabriela G., Katažina Ch., Edgar S.), kuriems padėjo pasiruošti istorijos mokytoja Rasa Jachimovičienė, dalyvavo rajoniniame moksleivių žinių konkurse „Aš ir policija“, kuris vyko Vilniaus r. Sudervės  Mariano Zdziechovskio pagrindinėje mokykloje. Konkurso tikslas populiarinti policijos pareigūno profesiją, ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą, vykdyti tarp mokinių ankstyvąją teisės pažeidimų prevenciją, suteikti mokiniams žinių, kuriant saugią aplinką. Konkurse dalyvavo septynios komandos iš Vilniaus rajono mokyklų. IVG klasės mokinių komanda „Protų mūšyje“ parodė puikias žinias, įveikė 50 klausimų protmūšį ir užėmė I vietą. SVEIKINAME JUOS! Taip pat pateko į II etapą „Pabėgimo kambarys“. Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnės įteikė mokiniams pažymėjimus už dalyvavimą „Protų mūšyje“ ir parodytas išskirtines žinias, apdovanojo mielomis dovanėlėmis.

SVEIKINAME MŪSŲ GIMNAZIJOS MOKINIUS, UŽĖMUSIUS I VIETĄ IR LINKIME SĖKMĖS KITAME ETAPE!