KĄ ŽINAI APIE LIETUVOS KARIUOMENĘ?

Siekiant puoselėti mokinių pilietiškumą, taip pat skatinti juos domėtis dabarties krašto saugumu ir gynybos aktualijomis, Lietuvos valstybės ir Lietuvos kariuomenės istorija, susipažinti su šiuolaikine Lietuvos kariuomene ir visa krašto apsaugos sistema, jau 28-ąjį kartą vyko konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę”. Konkursas rengiamas trimis etapais. Pirmasis etapas vyko gimnazijose ir buvo atrinkti 4 mokiniai, kurie  dalyvavo II  nacionaliniame etape. Į trečiąjį – finalinį – etapą pateko ir dėl prizinių vietų varžysis 30 geriausiai testą išsprendusių Lietuvos Respublikos mokinių. Džiaugiamės, kad Rukainių gimnazijos IIIG klasės mokinys PATRYK SURVILO  pateko į III respublikinį etapą. Sveikiname jį! Konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę” finalas vyks š. m. gegužės 20 d. Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos minėjimo renginio metu, Klaipėdoje.

Istorijos mokytoja metodininkė Rasa Jachimovičienė