Izraelio ir Lietuvos draugystei įprasminti pasodinta ąžuolų giraitė „Izraelita“

Balandžio 21 dieną Rukainių seniūnijos teritorijoje Izraelio ambasada Lietuvoje kartu su Vilniaus rajono savivaldybe, LR Aplinkos ministerija bei Generaline miškų urėdija įgyvendino ilgai brandintą idėją – kartu su Lietuvos mokyklų bendruomenėmis pasodino 3600 ąžuoliukų giraitę. Giraitės, kuriai suteiktas „Izraelita“ vardas, sodinimas įprasmino dviejų, Lietuvos ir Izraelio valstybių ketvirtį amžiaus puoselėjamą bei šiemet minimą abiejų šalių diplomatinių santykių sukaktį. Prie iniciatyvos aktyviai prisijungė bei medelius Rukainių seniūnijoje sodino Lietuvos ir Izraelio valstybių tradicinėmis spalvomis pasipuošę Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos, Vilniaus r. Kyviškių pagrindinės, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico, Nemėžio R. Kalinausko ir Rukainių gimnazijų bei Švenčionių, Vilkaviškio, Prienų, Anykščių ir Kupiškio savivaldybių švietimo įstaigų bendruomenės.