INTEGRUOTA PILIETIŠKUMO PAGRINDŲ IR GEOGRAFIJOS PAMOKA

Kovo 17 dieną IIG klasėje vyko integruota pilietiškumo pagrindų ir geografijos pamoka. Pamokos tikslas – supažindinti su ES politika, pagrindinėmis institucijomis ir jų veikimo principais, parodyti ES sprendimų poveikį mūsų gyvenimui. Mokytojos apžvelgė ir priminė mokiniams apie svarbiausias ES institucijas – Europos Parlamentą, Europos Komisiją, Europos Sąjungos Tarybą – ir paaiškino, kaip jos veikia. Mokiniai buvo supažindinti su ES sprendimų priėmimo tvarka, Europos Parlamento sandara ir galiomis, Lietuvos europarlamentarų veikla, frakcijomis.

Mokiniams buvo pristatyti 8 klasės mokinių parengti plakatai apie europarlamentarus. Pagal šiuos plakatus mokiniai turėjo atlikti užduotis. Taip pat reikėjo atpažinti ekrane rodomas nuotraukas ir pasakyti, koks tai asmuo, kokiai partijai jis priklauso. Gimnazistai ne tik atliko užduotis, bet ir nusprendė, kad būtinai turi pasikviesti į mūsų gimnaziją Lietuvai atstovaujantį europarlamentarą.