INTEGRUOTA PAMOKA „KALĖDŲ BELAUKIANT”

Šiandien nei vienų Kalėdų šventimas neįsivaizduojamas be gausybės sveikinimų. Gražius linkėjimus siunčiame šeimos nariams, draugams, mokytojams į įvairiausius pasaulio kampelius ir įvairiomis kalbomis. Gruodžio 19 dieną vyko integruota lietuvių kalbos ir literatūros, informacinių technologijų pamoka Kalėdų belaukiant (pamoką vedė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lilija Jeremejeva, informacinių technologijų mokytoja Irena Ginevič), per kurią 5a klasės mokiniai ne tik domėjosi, kaip Lietuva ir kitos Europos Sąjungos šalys savo kalbomis linki atšvęsti tą stebuklingą momentą, bet ir kūrė stilingus knygų skirtukus, kuriuose užrašė nuostabius linkėjimus: linkėjo vieni kitiems gražių švenčių, šilumos, jaukumo, sveikatos, svajonių išsipildymo. Mokytojos tikisi, kad gražus, originalus, klasės draugo padovanotas knygos skirtukas tikrai pradžiugins kiekvieną penktoką, papuoš per atostogas paimtą į rankas knygą.

Tikimės, kad per žiemos atostogas penktokai ir vėl pasiners į stebuklų kupiną knygų pasaulį, o grįžę po atostogų į mokyklą aktyviau dalyvaus integruotame lietuvių ir lenkų kalbų projekte Skaitymo iššūkis.

MOKINIŲ DARBAI

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lilija Jeremejeva, informacinių technologijų mokytoja Irena Ginevič