EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS

2024 m. kovo 20 d. 8a klasės mokiniai sulaukė viešnios iš MB „Lapės dirbtuvės“, kuri organizavo edukacinį užsiėmimą „Aš myliu Lietuvą“, kur mokiniai piešė ant tekstilės (marškinėlių). Piešimo ant tekstilės dirbtuvės tai – aktyvi, inovatyvi veikla, įtraukianti mokinius ir skatinanti jų kūrybiškumą, saviraišką, pokalbį. Mokiniai buvo skatinami reflektuoti apie Lietuvos ir kitų Europos šalių kultūras, pasitelkiami žaidimo elementais – viktorina su klausimais apie Lietuvą, jos kultūrą, geografinius ypatumus, skirtumus, pilietiškumą. Dirbdami grupėse, dalyviai turėjo galimybę pamatyti, kokius skirtingus rezultatus galima gauti piešiant ta pačia technika ir kokia įvairialypė yra visų meilė tėvynei. Kviečiame pasigrožėti piešimo etapais ir mokinių sukurtais darbais. (Šią edukaciją finansavo Kultūros paso programa).

Klasės vadovė Alina Juckevič